Bilgi Alın
Udemy Eğitimi

Bilgi Alın

Hizmetlerimiz hakkında bilig almak için aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım

  TBLI

  2016 yılının Aralık ayında Galler’in Başkenti Cardiff’te Tony Buzan’dan TBLI (Thinkbuzan Licensed Instructor) eğitimi alan şanslı kişilerdenim. Öğrencisi ve aynı zamanda OpenGenius firmasının kurucusu olan Chris Griffiths ile de tanışma şansımız oldu. Zihin Haritalarının mucidi Tony Buzan maalesef 13 Nisan 2019 yılında beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrıldı. Dünyada yaklaşık 250 Milyon kullanıcısı ile etkin bir öğrenme ve düşünme tekniği olan zihin haritalarını insanlığa kazandıran Tony Buzan’ı şükranla anıyoruz.


  2014 yılından itibaren verdiğimiz “Zihinler FORA, Zihin Haritaları ile Öğrenmeyi Öğrenelim” eğitimleri Tony Buzan tarafından desteklendi ve büyük memnuniyetle karşılandı.  Zihinler FORA logomuzu imzalayarak bizlere olan güven ve desteğinin en büyük göstergesini ölümsüzleştirmiş oldu.


  2016 yılı, eğitmenlik yolculuğumuzdaki önemli kilometre taşlarındandır. Tony Buzan Grubunun Uluslararası Yetkili Eğitmeni olma hakkını elde ettiğimiz önemli bir yıldır.


  Dünyanın bir çok ülkesinden gelen katılımcılar ile birlikte güzel dostluklar kazandık. Zihin haritalarının dünyadaki eğitimleri, kullanım alanları ve yazılımlar hakkında görüş alış verişinde bulunduk.


  Tony Buzan Grup eğitmenleri olarak tüm dünyada Zihin Haritaları ile ilgilenen, kullanan ve eğitimler veren büyük bir aileyiz.